Mee kasulikud omadused turgutavad immuunsüsteemi

2020 mesilasema
Tänasest oleme ootevalmis, et selleaastane värske mesi pidulikult vastu võtta. Mesinikud käivad mesilasi poputamas, kui nüüd ilmataat ka veidike heldem oleks, siis oleksime eriti rõõmsad.
Foto: Ilusad pontsakad mesilased/22.05.2020 


Jälgi meie selleaastase mee valmimise teekonda Meemeistrite FB ja Instagrami kontolt.

Lisaks saad meie e-poest vormistada värske mee tellimuse JUBA TÄNA ning loodetavasti on jaanipäevaks värske mesi sinu pidulaual ilma, et peaksid seda ekstra kusagilt taga ajama.

NB! Tallinna ja Tartu ning Tallinn-Tartu mnt. äärsetesse kodudesse toome värske mee TASUTA kohale nädala jooksul pärast esimest vurritust. Mujale saatmiseks kasutame SmartPosti teenust.
Loe lisaks

Maitsemesi lisandiga mitmekesistab toidulauda

Maitsemesi ehk mesi lisandiga valmistatakse 95% kreemjast meest, kus lisandiks on erinevad külmkuivatatud marjajahud ja muud looduslikud lisandid.
Oma  meevaliku koostamisel lähtume nendest lisanditest, mis Eestimaa loodus meile pakub - erinevad marjad, küüslauk, kuusk, jne. Me teame, et Eestimaa loodus on metsikuid maitseid täis ning mesi sobib nendega hästi kokku.

Üha enam võidab maitsemesi populaarsust inimeste seas, kes hindavad kvaliteeti ja eestimaiseid maitseid. 
Loe lisaks

Mesilaste Päeva puhul põnevaid fakte mesilaste elust

Teadsid sa - selleks, et saada pool kilo maitsvat mett, peavad 556 mesilast külastama kahte miljonit lilleõit? 

Keskkonna seisundi indikaatoriks olevad mesilased on tähtsaimad putukad meie planeedil ning mesilaste ja teiste tolmendajatega seotud teemadele tähelepanu juhtimiseks on 20. mai nimetatud Ülemaailmseks Mesilaste äevaks (World Bee Day).

Hoidkem siis neid töökaid putukaid!
Loe lisaks