Kuidas ja millal valmib selleaastane värske mesi?

Värske mesi otse vurrist
Värske mee ootuses on paslik täpsemalt kirjutada, miks me ikka veel ootame värsket mett, kuigi kannud on juba pooltäis ja milline on kvaliteetne mesi?

Paar nädalat oleme juba oodanud ning allolevast tekstist tuleb välja, et väga kaua enam ootama ehk ei peagi. Kas sul on juba värske mesi tellitud? Võid seda meie e-poest teha!
Loe lisaks

Mee kasulikud omadused turgutavad immuunsüsteemi

2020 mesilasema
Tänasest oleme ootevalmis, et selleaastane värske mesi pidulikult vastu võtta. Mesinikud käivad mesilasi poputamas, kui nüüd ilmataat ka veidike heldem oleks, siis oleksime eriti rõõmsad.
Foto: Ilusad pontsakad mesilased/22.05.2020 


Jälgi meie selleaastase mee valmimise teekonda Meemeistrite FB ja Instagrami kontolt.

Lisaks saad meie e-poest vormistada värske mee tellimuse JUBA TÄNA ning loodetavasti on jaanipäevaks värske mesi sinu pidulaual ilma, et peaksid seda ekstra kusagilt taga ajama.

NB! Tallinna ja Tartu ning Tallinn-Tartu mnt. äärsetesse kodudesse toome värske mee TASUTA kohale nädala jooksul pärast esimest vurritust. Mujale saatmiseks kasutame SmartPosti teenust.
Loe lisaks

Maitsemesi lisandiga mitmekesistab toidulauda

Maitsemesi ehk mesi lisandiga valmistatakse 95% kreemjast meest, kus lisandiks on erinevad külmkuivatatud marjajahud ja muud looduslikud lisandid.
Oma  meevaliku koostamisel lähtume nendest lisanditest, mis Eestimaa loodus meile pakub - erinevad marjad, küüslauk, kuusk, jne. Me teame, et Eestimaa loodus on metsikuid maitseid täis ning mesi sobib nendega hästi kokku.

Üha enam võidab maitsemesi populaarsust inimeste seas, kes hindavad kvaliteeti ja eestimaiseid maitseid. 
Loe lisaks