Oleme väike pereettevõte, mis tegutseb aastast 2010. Aastast 2016 tegutseme Põltsamaa külje all, vana Annamõisa meierei asukohas, kuhu oleme järk-järgult rajanud meetalu ning kus lisaks tootmisele viljeleda ka agroturismi. Vana meierei ootab veel oma aega, kuid loodame, et peagi saame ka selles hoones mesindushuvilisi võõrustada.

Klassikaline kvaliteetne mesi on ja jääb!

Mesindushoone
Mesilaste olulisus globaalses ökosüsteemis on teaduslikult tõestatud fakt. Seepärast on eriti uhke tunne, et oleme leidnud endas kire majandusvaldkonna vastu, mis toetub vastutustundlikule käitumisele ja jätkusuutlikkusele. Lisaks keskkonnahoiule saame raske töö eest vastu magusa kingituse, milleks tervistav mesi ja erinevad meesaadused. Vedel või kreemjas mesi - klassika jääb klassikaks ning selle austajate hulk püsib vankumatuna. 

Uudsus meetootmises hoiab erksana!

Mesinik Raul mesilasema otsimas
Klassika kõrval meeldib meile ka kõik uus ja innovatiivne. Oleme välja arendanud lisanditega meede valiku, mida igal aastal natukene muudame, et kõiki uudsete toodete otsijaid pidevalt üllatada. Kui sulle meeldivad marjad ja sulle meeldib mesi, siis usu meid, need meed meeldivad sulle. Põnevad tooted on ka kuuseokka ja musta küüslauguga. Kõik ikka meie oma Eesti ettevõtete toodang. 

Keskkonnateadlik majandamine meile sobib.

2020. aastast oleme rajanud endale ka päikesepargi, mis katab meie enda tootmisvajaduse ja võimaldab ülejäägi energiaettevõttele müüa. Oleme nii taaskord astunud sammu keskkonnateadlikuma ettevõtte suunas. 

Talviti pesitseb noorem pere Tartus, kus mesiniku lapsed mesiniku poolt rajatud M. Reiniku Koolis käivad, kuid kevad-suvi oleme oma meetalus ning iga meesõber on ka meie sõber. Seepärast, astuge aga julgelt läbi, et meiega tutvust teha. 

Teid ootama jäädes,
Noored ja vanad Meemeistritest