Talvemesi avas jõuluhooaja!

Et sel aastal ei läheks nii nagu kõigil eelmistel aastatel, siis alustasime jõuluettevalmistustega veel varem. Kaneeliga mesi sai eelmisel nädalal purki. Tegime sel aastal jõuluaja lemmikmeele armsa talvemee sildi. Kaneel oma tervistavate omadustega sobib ju hästi talvisesse menüüsse. 

Šokolaadimesi.

Sel aastal on meil pakkuda teie kingikotti ka 2 uut maitsemett. Esimene on krõmpsuv mesi kakaoga. See on meie pere laste retsept. Juhtus nii, et meie varasem šokolaadimesi tšilliga ei meeldinud üldse meie lastele. Võtsime siis suvel ette ja tegime koos lastega uue retsepti. Nemad muudkui maitsesid ja meie lisasime, mida sooviti. Ja mis seal salata - sai ülihea. Liigagi, nagu on öeldud. Esimesed 2 pisipartiid rabati käest ilma siltidetagi:) 

Maasikamesi basiilikuga.

Teine selleaastane uus tulija on mesi maasika ja basiilikuga. Seda võime nimetada klientide lemmikuks juba praegu. Nimelt korraldasime Avatud talude päeval pimetestingu ning just see maitsemesi võitis ülekaalukalt testi. Seda ka laste seas.

Kinkekarbid.

Jõuluajal pakume ülipopulaarseid musta ja kullaga kinkepakke, kus sees 3x120g sinu valikul maitsemett.

Pakume ka privat labelling ehk personaalset sildi kujundust. Et aga kõik jõuaks õigeks ajaks valmis, esita oma soovid varakult.
Eelmine
Liitusime Ehtne Talutoit märgisega.
Järgmine
Uskumatu - puhkus Põltsamaal ongi põnev!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: